Yazışmalık

Başka sese beñzemez ananıñ sesi, Her sözcüñ arasañ vardır Türkçesi

yazışmalık öldü mü ;D

Dil ile ilişkili olan, öbür ulamlarla uyuşmayan géñel yazışmaları içerir.

yazışmalık öldü mü ;D

İletigönderen TürkçeSözlük78 » 20 Eyl 2020, 15:21

Son zamanlarda çok etkileşim/tık/gönderi görmüyoruz. Herkes mağarasına çekildi öylesine takılıyor herhâlde :D
  • 0

Onca olay olduktan sonra,
Niye düşlerim ki bir yokra?
-Tünerik Gezgini

OTK: https://discord.gg/ZrDbZgd
Üyelik görseli
TürkçeSözlük78
Dérnek Üyesi

Değerleme: 1079

Ynt: yazışmalık öldü mü ;D

İletigönderen mehmetö » 20 Eyl 2020, 16:00

Öldüğünü sanmıyorum hala ziyaret ediyorlar. Ya bu zamanda böyle ya da kimsenin denk geldiği bir mesele yok, benim de yazacağım birkaç nen vardı ama meşgul olduğum için yazamadım
  • 6

mehmetö
Mehmet
Göñüllü
Göñüllü

Değerleme: 229

İletigönderen Oğuzosis » 04 Eki 2020, 16:19

Ölmesine ölmedi de :D... Ben 2 yıla yakın kullanmadım, bir iki aydır yeniden göz atmaya başladım. Fakat şu "berkit", şimdi "Aparog" meselesini kaçırdım. Bir anlatıverseniz yerli ve milli trolümüzün siteye gelişini ;D?
  • 0

Oğuzosis
Göñüllü
Göñüllü

Değerleme: 219

İletigönderen TürkçeSözlük78 » 04 Eki 2020, 21:02

Aparog, berkit ve Algan Batur adlı kullanıcılar aynı kişiler. Kendisi bir yerden yazışmalığı bulup aramıza katılmaya başladı. Sonra da olaylar gelişince bu hâle geldi. Kendisi 9. sınıfa yeni geçti sanırsam, küçük bir yerliktaşımız.
  • 0

Onca olay olduktan sonra,
Niye düşlerim ki bir yokra?
-Tünerik Gezgini

OTK: https://discord.gg/ZrDbZgd
Üyelik görseli
TürkçeSözlük78
Oğuzhan T.
Dérnek Üyesi

Değerleme: 1079

İletigönderen Gökbey » 05 Eki 2020, 11:03

Yazışmalık 2007'den béri çok neñ gördü, géçirdi. Ara ara durağanlıklar da yaşandı, gelip gidip ortalığı bulandıranlar da! Bizler yönetim olarak bunları görmezden gelip umursamadık. İşiñ cılkını çıkaranlara karışıp üyeliğini ve iletilerini sildik, o ayrı ama düşüncelerini bir biçimde yazanlara karışmama yanlısı olarak kaldık. Zaten düşüncesi bize göre bir añlam taşımıyorsa yanıtsız bırakır géçeriz. O da kendiliğinden sönüp géçer.

Yazışmalık'a günübirlik girip olan bitenlere kendim adıma baktığımı söyleyebilirim. Bir koñu açmamam ya da bir yérlere yanıt yazmamam ilgilenmediğim añlamına gelmez. Öte yandan yazışmalıkta epeyce bir koñu da birikti. Takıldığım ya da karşılığını aradığım bir sözcük olduğunda girip tartışmaları aratarak bulup okuyorum. Gérektiğinde yazılarımda kullanıyorum. Birçok kişi de böyle yapmakta. Çünkü göstergelerde giriş oranı yüksek görünüyor.

Özetle, yazışmalığımız néredeyse ilk günkü diriliğinde! :)
  • 1

Üyelik görseli
Gökbey
Yönetici
Yönetici

Değerleme: 557

Dön Géñel yazışma

Kimler çevrimiçi

Bu bölümü gezen üyeler: Hiç bir üye yok ve 3 konuk

Reputation System ©'